TONATIRAGS je malá hobby chovatelská stanice koček plemene ragddoll registrovaná v mezinárodní organizaci FIFe (Fédération Internationale Féline). Našim cílem je odchovávat zdravá, plně socializovaná koťátka ve standardním typu a zbarvení.

Melody[3]Koťátka od nás odcházejí ve věku 13 – 14 týdnů, 2x očkovaná a odčervená, stoprocentně čistotná, zvyklá na škrabalo. Při odchodu do nového domova jsou koťátka zcela samostatná, mají zdravé kočičí sebevědomí, nadále však potřebují vytrvalou, vlídnou a láskyplnou podporu a péči své nové rodiny. S sebou dostávají malou výbavičku pro začátek.

Merlin5Naše kočičky žijí volně v celém bytě, mají k dispozici zasklenou lodžii a zasíťovaná okna, škrabadlo a celé zařízení bytu. Používáme premiové krmení bez obilovin ORIJEN, vlhké masové konzervičky Applaws, Porta 21 a pod. Jako stelivo se nám nejlépe osvědčily dřevěné hrudkující peletky. Všechny kočky, které vstupují do našeho chovu, jsou testované na HCM, PKD, FeLV a FIV. Pravidelně provádíme očkování a veterinární kontrolu všech zvířat. Zdravotní stav kočiček, jejich celková kondice a psychická pohoda jsou pro nás prvořadé.